Тиждень природничих наук

2016-11-21

/Files/photogallery/1190/IMG_2615.JPG

Згідно з планом роботи школи, з метою популяризації біології, хімії, географії, розвитку інтелектуальних здібностей та творчої обдарованості учнів у школі з 14 по 8 листопада 2016 року було проведено Тиждень природничих наук.

Учням 5-11 класів та учителями природничих наук у складі Кисель Л.С., Будник О.В., Кожем´яченка І.Б. вдалося створити у школі осінній настрій. Під час проведення тижня було збережено традиції попередніх років та внесено елементи новизни та нестандартності.
У перший день Тижня було проведено конкурс на краще озеленення класу. Перемогу здобули учні 5 класу (Кл. керівник Юркіна А.І.) В цей день вони взяли участь у вікторині «Вітаміни з кошика». Учні 5-9 класів здійснили заочну подорож «По материках і океанах.» У шкільній бібліотеці в рамках тижня відбувся «Природничий коктейль.». Свої знання учні 7 класу показали під час уроку хімії «Фізичні та хімічні явища. Хімічні реакції та явища, що їх супроводжують», який відбувся в рамках показових уроків. Учні 11 класу розширили свої знання, відвідавши захід «Дивовижні прянощі», а любителі незвичайного були присутні на перерві цікавої хімії.

Кiлькiсть переглядiв: 30

Коментарi